Miss Moska 2018, Alesia Semerenko po akuzohet se ka refuzuar të merr pjesë në eventet më të rëndësishme duke thënë se është e sëmurë.

Por, ajo më pas është parë në rrjete sociale duke pushuar e duke u rrezitur në Maldive, përcjell Gazeta Express.

24 vjeçarja madje ka marrë kurorën në shtëpi, që është kundër rregullave, duke e dëmtuar atë.

Dhe kur e ka kthyer, diamantet kanë rënë nga kurora, kanë thënë organizatorët.

Mirëpo, modelja e njohur ka përgënjeshtruar këto akuza kundër saj, duke pretenduar se është viktimë e një hakmarrjeje dhe një kampanje të gënjeshtrave, kjo pasi që ajo ka nervozuar shumë njerëz pasi ka fituar titullin prestigjioz të më të bukurës në Rusi tre muaj më parë./Gazeta Express

The beauty queen had taken several holidays and when she was expected to attend an event with Russian military paratroopers she was seen on a beach in the Maldives (pictured)
The Miss Moscow title is seen as prestigious and a previous winner last year wed the then king of Malaysia, Semerenko is pictured at the 2018 final
The catwalk star denies the accusations against her and claims she is the victim of a vendetta and campaign of

Flash Lajme