Gresa Behluli po martohet.
Gresa Behluli më 30 mars do të martohet, ndërsa tashmë po finalizon përgatitjet për dasmë, shkruan lajmi.net.

Këngëtares sonte i kanë organizuar festën e beqarisë, ndërsa në rrjete sociale ka publikuar pamje nga kjo festë.

E veshur me një fustan të bardhë dhe në krahë mbante shiritin me mbishkrimin “Nuse për t’u bërë”, Gresa dukej për mrekulli.

Për ndryshe, nëna e saj, këngëtarja e njohur Shkurte Fejza, ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, ku dha detaje rreth dasmës së Gresës.


Flash Lajme