Flori Mumajesi dhe Diona Fona janë bërë bashkë.

Kantautori shqiptar, Flori Mumajesi dhe këngëtarja kosovare, Diona Fona janë bërë bashkë.

Është vetë Diona e cila ka publikuar një video në Instagram, teksa shfaqet pranë Florit dhe siç shihet janë në një restorant.

Flori vazhdon të jetë ndër artistët më të mirë të momentit, projektet e të cilit numërojna miliona klikimesh në YouTube.

Ndërkaq, Diona është e re në skenë por pëlqehet për projektet e veçanta që herë pas here sjell.


Flash Lajme