Ajo do t’i japë fund beqarisë më 30 mars në një dasmë të madhe me plot të ftuar, që do të mbahet në Prishtinë.

Lexo po ashtu:

Vajza e këngëtares së madhe, Shkurte Fejza, së fundmi ka festuar edhe festën e beqarisë, shoqëruar nga motrat dhe miket e saj më të mira.

Ka qenë motra e Gresës, Agnesa, ajo e cila ka ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga festa e beqarisë, ku duket t’ia kenë kaluar shumë mirë nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Foto: Gresa Behluli/InstaStory

“Një nuse e ardhshme” ishte shiriti që secila nga të ftuarat në festë, kishin vënë në shenjë respekti për Gresën, e cila do të martohet në pak ditë.

Ndërkohë, vet këngëtarja Behluli është dukur mjaft atraktive dhe tërheqëse në natën e saj të beqarisë.

Foto: Gresa Behluli/Instagram

Foto: Gresa Behluli/Instagram


Flash Lajme