Ai ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e tij e përditshme, përmes së cilave rrëmben gjithmonë vëmendjen e fansave.

Së fundmi, Kapo ka publikuar për fansat një video, ku shfaqet duke bërë ushtrime bashkë me trajnerin e tij.

Lexo po ashtu:

Në mbishkrimin e videos, ai thotë se nuk mundet që mos ta bëjë këtë gjë edhe kur ndodhet jashtë shtetit, për koncerte apo për pushime.

“Nuk mund të qëndroj pa trajnime edhe nëse jam jashtë vendit, nuk ka rëndësi nëse është udhëtime pune apo pushime familjare”, ka shkruar Capital T në Instagram.

Përndryshe, pak ditë më parë ai ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri me 2po2, këngën “Borëbardha”, e cila është pritur shumë mirë nga fansat. /


Flash Lajme