Priyanka Chopra ka thyer heshtjen përsa u përket pretendimeve për një sherr mes saj dhe Meghan Markles, pasi nuk mori dot pjesë në baby shower-in e foshnjës së Dukeshës së Sussex.

Aktorja 36-vjeçare, ishte shumë, por ama shumë e zemëruar sepse humbi baby shower-in, kjo për shkak të mospjesëmarrjes së Dukeshës së Sussex në dasmën e Priyankws me Nick Jonas vitin  e kaluar.

Gjatë një interviste për Watch What Happens Live, të enjten mbrëma, Priyanka qeshi me pretendimet, duke këmbëngulur se, janë të pavërteta, informon dritare.net

Meghan dhe Priyanka kanë qenë mike të ngushta që prej 2016-ës, por ende nuk dihet nëse këto pretendime kanë prishur marrëdhënien mes aktores dhe Dukeshës.dardania.com

Foto 1 nga 5


Flash Lajme