Afërdita Dreshaj momentalisht është në Miami.
Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj po kalon kohë mjaft të mirë me motrën e saj në Miami, shkruan lajmi.net.

E natyrisht se imazhet seksi të Dreshajt nuk mungojnë ndërkohë që merr rreze dielli në këtë vend luksoz.

Afërdita ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqet në një palë bikini të kuqe dhe duket në top-formë.

“Vitamina të detit”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Afërdita u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl qershorin e vitit të kaluar. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

vitamin sea ?

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on


Flash Lajme