Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, shpesh duke rrëmbyer vëmendjen e tyre.

Së fundmi, Flaka ka publikuar një fotografi mjaft provokuese para pasqyrës, duke pozuar me flokë të lagura.

Veshur me një këmishë të bardhë dhe të hapur, ajo ka vënë në pah gjoksin e saj atraktiv.

Ndërkohë, imazhin këngëtarja ka preferuar ta publikojë vetëm bardhë e zi, duke ngacmuar edhe më tepër imagjinatën e fansave.


Flash Lajme