I ndjeri u vetëvra aksidentalishtteksa po xhironte klipin e këngës në apartamentin e tij.

Artisti nga Texasi qëlloi veten me armë zjarrë pa dashje, në atë që do të duhej të ishte vetëm një skenë klipi, e këngës tës të cilën e realizoi pak javë më parë.

Justin kishte nënshkruar kontratë me kompaninë “Triple Threat Management” dhe së shpejti do të niste turin e tij të parë të koncerteve në 10 shtete.

Pasi këngëtari ndërroi jetë, menaxheri dhe miku i tij Jamie Scott Ruckman, bëri të ditur lajmin e hidhur përmes një fotografie të publikuar në Instagram, duke i falënderuar miqtë dhe fansat për suportin.


Flash Lajme