Ajo vendosi që me bashkëshortin, reperin Big Basta dhe djalin e saj, Lianin, të zhvendosen për të jetuar në Zelandë të Re.

Ndërkohë, muaj më parë, këngëtarja është rikthyer në Prishtinë, ku ka qëndruar bashkë me djalin e saj, teksa realizoi edhe një këngë të re me klip.

Duke marrë parasysh kohën e mirë që ka kaluar në Zelandë të Re, Vesa duket se është bërë nostalgjike, dhe dëshiron që të rikthehet sërish në këtë vend.

Lexo po ashtu:

Ajo ka publikuar në InstaStory një imazh të këtij shteti, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar “Meqë ra fjala, më mungon ky vend dhe mezi pres të kthehem”.

Foto: Vesa Luma/InstaStory

Ndërkohë, Vesa do të rikthehet shumë shpejt në Zelandë te bashkëshorti i saj, i cili ndodhet atje.

Përndryshe, kënga e fundit që këngëtarja Luma solli për publikun ishte bashkëpunimi “S’paska qenë e shkrume”, që është pritur mire nga fansat e të dyve.


Flash Lajme