Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe kanë treguar për të gjithë miqësinë e tyre. Ato kanë publikuar në Instagram foto të një seti de dhuken tmerrësisht sexy.

Ato shihen pranë bregdetit me bikini dhe forma të mrekullueshme trupore.

Gjithashtu në foto vihet re një mbishkrim “Besties”, që e përkthyer do të thotë shoqe të ngushta. Nuk het nëse pas këtyre fotove fshihet një tjetër project I rëndësishëm. Këto poza super sexy kanë marrë reagime të shumta.


Flash Lajme