Duket sikur situata e krijuar së fundmi pas deklaratës që Sabri Fejzullahu dha sa u përket klikimeve të blera të Flori Mumajesit, nuk ka ndikuar ne disponimin e tij.

Këngëtari gjatë ditës së shtune ka përfunduar xhirimet e projektit te tij me të ri muzikor i cili pritet të publikohet brenda 2 ditëve.

Gazeta Express ka siguruar disa fotografi nga xhirimet e klipit të këngës me titull “Dashnia ime” e cila vjen me muzikë dhe tekst të Irkenc Hykës.

Xhirimet e klipit janë realizuar nga “M Production”. /Gazeta Expres
/


Flash Lajme