Ish modela Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Ditën e djeshme ish modelja ka ndarë me ndjekësit e saj një suprizë të madhe.

Në datë 14 prill ajo do të jetë në Michigan ku do të ndajë eksperiencën e saj jetësore me të gjithë studentët e universitetit që ndodhet aty.

Emocionin për këtë projekt të ri që do marrë jetë shumë shpejt, Emina e ndau me të gjithë me anë të disa videove.

Në parantezë, përfaqësuesit e universitetit kanë prezantuar arsyen pse ja bënë këtë ftesë bukuroshes me origjinë shqiptare.

Në shkrimin e botuar thuhet se modelja do japë një leksion jetësor bazuar në eksperiencën e saj që e çoi nga Mali i Zi dhe jeta në fshat drejt pasarelave më të famshme në botë.


Flash Lajme