Adelina Berisha kishte një përgjigje të prerë kur u pyet se kë zgjedh mes Majk dhe Seldit.
Adelina Berisha ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.


Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e një nga pyetjet që iu bë asaj ishte se kë zgjedh mes Majk dhe Seldit për një natë.

Ndiqeni videon e mëposhtme, nga minuta 3:10 mund të mësoni përgjigjen e Adelinës.


Flash Lajme