Velina e emisionit të humorit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, u largua, për të vazhduar karrierën e saj në Itali.

Ndërkohë, vendin e saj e ka zënë një vajzë tjetër. Mbrëmjen e sotme Ermal Mamaqi na ka njohur me velinën më të re, të emisionit të tij, dhe ajo është Belinda Dragoti.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@ermalmamaqiofficial) in data:

Belinda është modele dhe ka konkurruar në disa kompeticione bukurie, ndër to edhe “Miss Universe” ku ishte një nga finalistet pretendente për kurorën./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 7


Flash Lajme