Mbrëmjen e së premtes, në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër, u zhvillua ndeshja Shqipëri-Turqi.

Mediat turke, përveç kometimit që i kanë bërë fitores së Turqisë ndaj Shqipërisë, i kanë dhënë jehonë dhe gazëtares sportive, Vilma Mashës.

“Fanatik.com” ka shkruar një artikull për Vlmën, ku shkruhet se bukuroshja mori gjithë vëmendjen e tifozëve, teksa po zhvillonte intervista.

Një detaj para se të niste ndeshja nuk i shpëtoi vëmendjes. Bukuroshja u pa në fushë teksa merrte intervista. Sytë ishin në fushë dhe të gjithë tifozët e admiruan”, shkruhej në artikullin për Vilmënn./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 5


Flash Lajme