Gazetarja Ilva Tare dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduart Selami janë prindërit e dy fëmijëve. E ftuar në ‘Kurthin e Piter Pan’ ka treguar disa detaje që askush nuk i dinte më herët.

Ilva rrëfeu se ajo vonë e kishte mësuar se bashkëshortin e saj, Eduard, disa njerëz e thërrisnin dhe me një emër tjetër, Arti.

‘Tek Eduarti më tërhoqën sjellja dhe personaliteti, por edhe një qetësi në gjykim, që jam e lumtur që e kanë trashëguar edhe dy fëmijët e mi’, u shpreh  Ilva./A.C/dritare.net


Flash Lajme