Të gjithë e njohim Zerrin Tekindor, aktoren e serialeve turke. Zerrin e kemi parë në serialin “Kuzey Guney”, por edhe te “Dashuri e ndaluar”, në rolin e “Zonjushës”.

Jemi mësuar me lukun e saj të pandryshuar për një kohë të gjatë, flokë të shkurtër dhe kaçurrele. Por së fundi, aktorja, ka vendosur që të bëjë ndryshime në pamje.

Nga brune, Zerrin  është kthyer në bionde. Stili i ri i flokëve, e bën të duket më e re dhe më e bukur./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 10


Flash Lajme

Më të lexuarat