Redon po përgatit një set fotografik bombastik.

Pas disa muajve jo aktive në rrjete sociale, rikthehet Redona Koci.

Ajo tashmë ka marrë epitetin e ‘juristes më seksi shqiptare’, pasi bukuroshja ka përfunduar studimet e juridikut, shkruan Gazeta Express.

Megjithë këtë, Redona njihet edhe për format e saj bombastike dhe fotografitë mjaft atraktive që poston.

Tani aoj vjen me një foto në bikini të zinj, ndërsa shihet pranë pishinës dhe ka lajmëruar se po përgatit një set fotografik.

Redona gjatë kësaj mungese nuk ka humbur fare linjat e saj dhe vjen ndoshta më tërheqëse se asnjherë./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Shooting Day ??

A post shared by Redona ? (@redona__koci) on


Flash Lajme