Selena Gomez bëri një dalje surprizë në festivalin ‘Coachella’ të shtunën, në kohën kur Cardi B dhe Ozuna po këndonin hitin e tyre, “Taki Taki”, informon dritare.net

Kjo ishte shfaqja e parë në publik për Selena Gomezin, pas shtrimit dhe daljes nga spitali psikiatrik.

Hyrja surprizë e Selenës në festival u shoqërua me brohoritma nga fansat e saj, të cilët mesa duket mezi prisnin që këngëtarja të këndonte.dardania.com

I sat through an hour of DJ Snake to see Cardi B, Ozuna and Selena Gomez sing “Taki Taki” — and it was better than I could’ve imagined ? pic.twitter.com/ns7MhHHmf8

— Suzy Exposito (@HexPositive) April 13, 2019


Flash Lajme