Këngëtarja e suksesshme, Dafina Zeqiri sot ka një ditë të veçantë.

Ajo po feston ditëlindjen e saj të 30-të e festimet për të kanë filluar më herët.

Këngëtarja e njohur dje ka postuar disa imazhe dhe video në të cilat tregonte se po e pret me padurim këtë ditë.

Për këtë ditë speciale për të ajo ka marrë urime nga koleg dhe adhurues të saj, ndërsa sonte padyshim që di jetë një festë e madhe për të.

Ndryshe, ajo mbetet një nga këngëtaret me të dashura dhe numëron shumë hite në karrierën e saj mjaft të suksesshme.


Flash Lajme