Festa e datëlindjes së True ka bërë bashkë mamin dhe babin, Khloe Kardashianin dhe Tristan Thompsonin.  Ylli 34-vjeçar dhe 28-vjeçari qëndronin larg njëri-tjetrit, ndërsa i këndonin ‘Gëzuar datëlindjen!’ vajzës së tyre.

Megjithëse, Tristan e tradhtoi me miken e Kylie Jenner, Jordyn Woods më 19 shkurt, duket se mes tij dhe Khloes ka mbetur një miqësi, vetëm për hir të vajzës së tyre.dardania.com

Foto 1 nga 18


Flash Lajme