Megjithëse Pashkët duan edhe pak ditë që të vijnë, për mbretëreshën Elizabet nuk ka problem. Së fundmi mbretëresha u shfaq veshur me një pallto ngjyrë të verdhë, që është karakteristike e Ditës së Pashkës.

Ndërsa u bashkua me princeshën Eugenie me rastin e angazhimit vjetor në kishën e St George, në kështjellën Windsor, mbretëresha rrëmbeu gjithë vëmendjen me pallton dhe kapelën e verdhë.

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, foto nga angazhimi i mbretëreshës Elizabet, ku shkëlqente me ngjyrën e verdhë.\K.C/dritare.net

Foto 1 nga 29


Flash Lajme