Janë bërë një nga çiftet më të parapëlqyera për publikun shqiptar.

Ajo është një vajzë e bukur dhe elegante madje së fundmi edhe një sipërmarrëse e suksesshme ndërsa ai është një këngëtar shumë i njohur dhe i dashur për të gjithë bëhëtë fjalë për Sinan Hoxhën dhe bashkëshorten e tij Andrra Destani e cila së fundmi ka festuar ditëlindjen.

Ka qenë Sinani i pari që ka publikuar një video nga festa e ditëlindjes së Andrrës dhe nga surpriza që i ka bërë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Sinani pranë videos ku shihej torta surprizë.

Më pas ka qënë Andrra që ka ndarë foto në llogarinë e saj në Instagran nga ditëlindja e saj luksoze, siç mund ti shihni më poshtë.

https://www.instagram.com/p/BwhJ1SXFYbl/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme