Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj di shpesh që të sjell foto seksi

Por, foto që ajo ka sjellur sonte me bikine të verdha, pa dyshim që është një prej fotove tepër seksi.

Në këtë foto, Afërdita ka treguar gjoksin e saj seksi derisa nën fotografi ajo nuk ka postuar ndonjë gjë pos një foto me një zemër të verdhë, ashtu sikurse bikinet e saj.

https://www.instagram.com/aferditadreshaj/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme