Ariana Grande u përball me një incident aspak të këndshëm gjatë performancës së saj në “Coachella 2019” mbrëmjen e djeshme, pasi një person nga publiku e goditi me limon.

“Ja ç’ndodh ngaqë dikush nga ju më goditi me limon, dreq”- u shpreh këngëtarja dhe u largua nga skena.

Por, pak minuta më pas, Ariana u rikthye sërish në skenë duke kënduar hitin e saj të fundit të titulluar “NASA”.

SOMEONE THREW A LEMON AT ARIANA pic.twitter.com/T27biFiGcK

— ??????? (@ghostinreg) April 22, 2019

y’all here’s another angle where u can see the lemon thrown at ariana pic.twitter.com/tJ3sM5cS1A

— ??????? (@ghostinreg) April 22, 2019


Flash Lajme