Modelja e famshme dhe ylli i televizionit i ka dhënë fund beqarisë, përmes një ceremonie përrallore në Dubai.

Danielle Lloyd u martua me të fejuarin e saj, Michael O’Neill përmes një ceremonie të fshehtë. Danielle dhe Michael i thanë “Po” njëri-tjetrit përballë një hoteli superluksoz në Dubai, informon dritare.net

Pas betimeve për dashuri të përjetshme, çifti bashkë me të ftuarit u drejtuan në klubin afër plazhit, për të prerë tortën dhe festuar.dardania.com

Foto 1 nga 36


Flash Lajme