Taylor Swift ka performuar mbrëmjen e djeshme në Time 100, në New York. Përpara se ajo të performonte, është shfaqur në tapetin e kuq me një fustan të mrekullueshëm.

Ajo ngjante si një princeshë e vërtetë.

Fustani i saj ngjyrë rozë e zbehtë dhe një pjesë e verdhë e bënte atë të dukej si një princeshe Disney./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 14


Flash Lajme