Ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb me gazetaret Fatma dhe Aulona, të cilat e nisën bisedën me këngëtaren Fjolla Morina, duke e pyetur për ofertat që ka pasur.

Në bisedë e sipër, ato i thonë nëse do shkonte me një biznesmen për një natë për 1 milion euro…

Por sic duket nga publiku është keqkuptuar shakaje Fjollës, duke u kthyer në temë diskutimi dhe është marrë me shumë seriozitet.

Megjithatë në Instagramin e saj, Fjolla ka sulmuar portalet duke thënë se ishte vetëm një shaka dhe se lufta për klikime “i ka bërë të fëlliqura”.


Flash Lajme