Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare modelja kanadeze, Stefanie Sherk. Ishte aktori, Demian Bichir që dha lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të gruas së tij. Ai e vlerësoi bashkëshorten si një grua të bukur, engjëllore dhe të talentuar, ndërsa njoftoi me dhimbje të madhe se Stefanie kishte vdekur në mënyrë paqësore, informon dritare.net

Duke mos dhënë më shumë detaje në lidhje me shkaqet e vdekjes, aktori shkroi se: ‘Të dashur miq, në emër të familjeve Sherk dhe Bichir Nájera, me dhimbje të pakonceptueshme, unë njoftoj që më 20 prill 2019, Stefanie Sherk, gruaja ime e dashur, vdiq në paqe.“dardania.com

Foto 1 nga 10


Flash Lajme

Më të lexuarat