Johnny Depp është duke dalë me një balerinë ruse,  30 vjet më të vogël, Polina Glen me të cilën po planifikon të martohet. Mësohet se, aktori hollivudian e ka marrë balerinën seksi në shtëpinë e tij në Los Anxhelos dhe ajo e shoqëron atë vazhdimisht në ture, apo evente filmash.

Polina është një balerinë dhe koreografe dhe mendohet se është rreth të 30-ave. Balerina është nga Shën Petersburg, informon dritare.net

Ajo u fotografua me aktorin vjet, ndërsa ky i fundit ishte në një tur me grupi e tij Hollywood Vampires, në Serbi dhe Marok.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat