Mbretëresha Elizabet dukej e ngrysur, ndërsa ndoqi funeralin e shoqes së ngushtë, Konteshës së Carnarvon në Highclere Castle në Newbury. Shërbesa për 83-vjeçaren, që ishte e veja e Harvardit të 7-të Carnarvon, u mbajt në Highclere Parish Church of Saint Michaels dhe All Angels, informon dritare.net

Madhëria e saj kishte veshur një pallto të zezë, me jakë të bardhë. Mbretëresha i bashkoi veshjes dhe kapelën e zezë me të bardhë.dardania.com

Foto 1 nga 14


Flash Lajme

Më të lexuarat