Aktori shqiptar Nik Xhelilaj, ka luajtur në disa seriale turke mjaft të famshme.

Për jetën private të aktorit pak dihej, ndërsa së fundmi është mëuar, se ai është ka qenë në një lidhje me aktoren Gokçe Bahadir me të cilën ka luajtur edhe një rol.

Seriali ku Niku dhe Gokçe kanë luajtur së bashku është një prodhim i vitit 2012 dhe quhet “Kayip Sehir” (Qyeteti i humbur).

Aso kohe Xhelilaj dhe Bahadir kanë qenë të dashur, ndërsa nuk dihet nëse ende e vazhdojnë raportin mes tyre./ I.M-Dritare.net

Foto 1 nga 6


Flash Lajme