Motra e Dua Lipës, Rina, feston sot 18-vjetorin e lindjes. Sigurisht, Dua Lipas i ka bërë një urim të gjatë dhe emocionues në Instagram, ku dhe ka ndarë një foto kur dy motrat ishin të vogla dhe disa të tjera.

“RINA, PINA!!! U bëre 18 vjeç, por gjithmonë e vogla ime. Gëzuar ditëlindjen engjëlli, mbretëresha, shoqja ime më e mirë. Shumë krenare që tani je bërë një e maturuar. Të të shikoja teksa rriteshe ka qenë një nga gjëra më të preferuara në botë. Njësoj dhe për  Gjinin. Të dua pafundësisht.  Do të të shtrydh 18 herë, dhe ti e di që kjo është e vërtetë. Shpresoj që ky vit të jetë aoma më i miri dhe vitet në vazhdim të jetsh edhe më e mirë.”, shkruan Dua./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@dualipa) on


Flash Lajme