Mbrëmjen e djeshme u hap edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yjet e Hollivudit parakaluan me superveshjet e tyre në çeljen e festivalit. Pjesëmarrës në këtë event ishin yje nga e gjithë bota, informon dritare.net

Aktoret turke, Dilan Çiçek Deniz dhe Meyrem Uzerli gjithashtu ishin në këtë festival.

Ndërsa Dilan shkoi veshur me një fustan bojë qielli, dhe bizhuteri që shkonin 800 mijë euro, Meyrem veshi një fustan shuuuuumë transparent.

Aktorja u shfaq në tapetin e kuq, me fustanin gri, që ia nxirrte në sheh, pothuajse të gjitha.dardania.com

Foto 1 nga 10


Flash Lajme