Futbollisti shqiptar i cili luan për kombëtaren zvicerane, Granit Xhaka, shumë shpejt pritet të bëhet baba. Lajmin e ka dhënë vetë Xhaka, i cili përmes një postimi u ka nxjerrë barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes së tij, shkruan “Mami dhe babi po të presin!”.

Granit Xhaka dhe Leonita janë fejuar në 2016 dhe në korrik të 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 4


Flash Lajme