Amarda Toska ka realizuar një tjetër set fotosh. Veshur me një këmishë të bardhë që nxjerr në pah supet e saj, me buzët e kuqe flakë ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave, personazheve të shoëbiz-it që kanë komentuar, por edhe bashkëshortin e saj, Ermal Mamaqin.

Çifti prej vitesh janë bashkë, dhe kanë dy fëmijë. Një martesë mesa duket e sukseshme, ku mbizotëron dashuria, që vetë aktori nuk nguron t’ja shprehë publikisht, sa herë t’i jepet rasti.

“A lum ai burri jot… të dua!”-shkruan aktori i humorit në postimin e bashkëshortes së tij, Amardës.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All