Duka dhe Dukesha e Kembrixhit u bashkuan me mbretëreshën Elizabet në një party në pallatin Buckingham këtë pasdite.

Kate dukej mjaft elegante veshur me një veshje rozë nga Alexander McQueen, të cilën e shoqëroi me një kapelë të Juliette Botterill dhe një palë vathë me margaritarë, që dikur i përkisnin princeshës Diana.

Mbretërorja e përfundoi look-un e saj me një palë këpucë kamoshi klasike nga Gianvito Rossi dhe një çantë nga Loeffler Randall.

Ndërkohë mbretëresha kishte veshur një pallto blu të Stuart Parvin mbi një fustan me lule dhe një kapelë të bukur nga Rachel Trevor Morgan.dardania.com

Foto 1 nga 16


Flash Lajme

Më të lexuarat