Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.
Kësaj radhe ajo ka përqeshur gjininë mashkullore.

Sipas saj, problemet e djemve nuk janë aspak serioze, dhe në të shumtën e rasteve duken tejet qesharak.

“Problemet e djemve … kështu duken ata…. shume qesharak”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.


Flash Lajme