Ditën e sotme këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Eli Fara feston ditëlindjen.

Ajo ka vendosur ta festojë pranë familjes dhe miqëve të ngushtë në Frankfurt.

Eli dukej shumë e lumtur dhe e surprizuar në momentin kur një djalë afrohet me tortë në duar, teksa të gjithë këndojnë këngën tipike të një feste ditëlindeje.

“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar në ‘Instastory’, duke zbuluar kështu se ndodhet pranë njerëzve të zemrës.

Vajza e saj nuk duket në tavolinë, por ka vendosur t’i bëjë një urim publik nënës së saj, duke publikuar të njëjtën video dhe duke shkruar:

“Shpirt i motrës ti. Të bëhesh 100 vjeç mam, të dua”.

E lumtur pranë familjarëve Eli Fara sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat