Çiljeta është shfaqur përsëri me shami.

Këngëtarja postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me te zëza, njësoj edhe shamia.

Ajo bëri të ditur se këtë gjë po e bën për shkak të lutjeve gjatë këtij muajit të shenjtë të Ramazanit.

Kjo nuk është hera e parë që artistja shfaqet me mbulesë.

Në fillim të këtij muaji, Çiljeta doli publikisht dhe tha se po ndjehet një grua e vërtetë myslimane pasi po agjëron dhe i është dedikuar muajit tamam siç duhet./Prive.al

View this post on Instagram

Ne kete muaj te madherishem te Ramazanit ,une kam bere zgjedhjen e duhur duke u veshur nga @fafabyfadona per lutjet ?? e mia ☝?❤️

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on


Flash Lajme