Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka bërë parakalimin e saj në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Lipa ka qenë e ftuar në festën private, e cila u mbajt nga Alejandro Agag.

Në këtë event ishin të ftuar një numër i madh personazhesh të njohur  mes tyre edhe aktori Orlando Bloom.

Dua është takuar me aktorin e njohur dhe kanë realizuar disa foto së bashku. Në këtë festë këngëtarja dukej në formë dhe elegante e veshur me një fustan të zi të gjatë.


Flash Lajme