Modelja braziliane Fendanda Liz, u shfaq me një pamje të mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Zeshkanja e bukur kishte zgjedhur një fustan të verdhë bust, që fatkeqësisht iu kthye në një siklet të madh për të.

Në një moment, teksa pozonte për fotografët, yllit i rrëshqiti poshtë fustani, duke i zbuluar kështu gjoksin.

Si profesioniste që është, ajo u mundua ta mbulonte incidentin me buzëqeshje, duke mbajtur fustanin me duar, por nuk ia doli të mos vihej re dhe të merrte vëmendje./E.B-dritare.net


Flash Lajme