Oriola Marashi është një nga femrat më seksi dhe njëkohësisht ndër më të komentuarat. Ajo është një nga modelet më ‘in’ të momentit për format trupore dhe pozat që të lënë pa frymë.

Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto e video të ndryshme si nga jeta e saj e përditshme, ashtu edhe nga profesioni.Dje ishte një ditë e veçantë për modelen, pasi një ndër miqtë e saj më të mirë kishte ditëlindjen. Bëhet fjalë për DJ e njohur të grupit OTR, Supercrax. Oriola publikoi një foto me DJ Crax dhe i ka thënë fjalët më të mira të mundshme. “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, kështu dukemi pasi kemi pirë 3637383837 cigare, por prapë e duam njëri-tjetrin shumë. Të adhuroj Supercrax”, shkroi Oriola bashkangjitur fotos.


Flash Lajme