Colors: Green Color

Sergio Ramos po mendon seriozisht të ardhmen e tij te Real Madrid. Sipas sportives spanjolle “AS”, kapiteni 33-vjeçar ka parë disa situata në klub të cilat nuk i kanë pëlqyer dhe që i kanë sjellë një “konsumim”.

Shtëllunga tymi të zi janë parë te Arena Kombëtare në Tiranë, e cila është në ndërtim e sipër.

Në videon e publikuar nga Shqiptarja.com duket qartë se stadiumi nuk ka asnjë problem, por tymi dilte nga disa kazanë mbeturinash që iu ishte vënë flaka në mënyrë të papërgjegjshme.

Flash Lajme