Colors: Green Color

Largimi i Jose Mourinho nga Manchester United duket se ka ndikuar pozitivisht te Paul Pogba, me francezin që shënon thuajse rregullisht nën urdhërat e Ole Gunnar Solskjaer.

“Është ndryshe. Ne ende kemi fituar disa ndeshje me menaxherin e vjetër, është vetëm një stil tjetër i lojës.

Milani është shumë afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e sulmuesit kolumbian të Sevillas, Luis Murielit.

Sipas “Milan.News”, kuqezinjtë tashmë kanë rënë në ujdi për huazimin gjashtëmujor të ish-sulmuesit të Sampdorias, me opsion për ta blerë përfundimisht dhe tani i mbetet vetëm të negociojë për kushtet personale me lojtarin.

Flash Lajme