Colors: Green Color

Kanë rifilluar sot kërkimet për avionin Piper Malibu, i cili humbi në kanalin mes Francës dhe Anglisë, teksa në bord ishte futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibbotson.

Autoritet e kërkim-shpëtimit pushuan së kërkuari këtë të enjte, me arsyetimin se kishte kaluar një kohë e gjatë dhe shpresat për t’i gjetur të gjallë ishin pothuajse zero.

Flash Lajme