Colors: Green Color

E sforcuar, por gjithsesi mbetet një zgjidhje. Mauro Ikardi “shkrin akullin” dhe është gati të kthehet në fushë me Interin. Sulmuesi argjentinas qëndron jashtë prej 13 shkurtit. Zyrtarisht flitet për një dëmtim të vjetër në gjurin e majtë, por të gjithë e dinë se gjithçka lidhet me vendimin e klubit për t’i hequr atij shiritin e kapitenit.

Flash Lajme