Colors: Green Color

Kukësi pritet që të bëjë një mini-revolucion në merkato pas eliminimit nga Europa League që në turin e parë nga Debreceni. Presidenti Gjici sot njoftoi masën e parë duke shkarkuar trajnerin Ernest Gjoka, ndërkohë që edhe disa futbollistë pritet që të ndjekin rrugën e tij për shkak të paraqitjeve dobëta në fundin e kampionatit dhe në Europa League.

Flash Lajme