Colors: Green Color

Trajneri i njohur boshnjak dhe legjenda e Jugosllavisë, Safet Susiç, prej disa muajsh është pa skuadër pas largimit nga ekipi turk i Akhisar. Largimi i Panuccit në ndeshjen e fundit, është ndjekur me kujdes nga strategu i njohur i cili është gati për të marr drejtimin e kombëtares sonë, pasi udhëhoqi Bosnjën Hercegovinën me mjaft sukses në Kupën e Botës në vitin 2014.

Flash Lajme

Më të lexuarat